چکمه ایمنی PVC مقاوم در برابر مواد شیمیایی اسیدی و حلال های

فروشی افزودن به پسندها
قیمت کل: مناسب ریال
شماره تماس تلفن: 02636209250
همراه: 09124301481
http://sheaco.ir
تاریخ انتشار 2015-11-02 07:45:28
ایجاد شده توسط وحید یدالهی (49)

توضیحات کامل

ماسک ایمنی تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX در سه کلاس FFP1 , FFP2 , FFP3 بصورت ماسک های یک بار مصرف و چند بار مصرف تولید و استفاده می شوند. این ماسک ایمنی تنفسی دارای تاییدیه ایمنی بعنوان ماسک تنفسی سوپاپدار از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار می باشد.

ماسک ایمنی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX در سه کلاس FFP1, FFP2, FFP3 طبق استاندارد EN بصورت ماسک های یک بار مصرف و چند بار مصرف سوپاپدار تولید و استفاده می شوند. طراحی ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX بصورت تاشو همراه با درزگیر لبه مانع از باز شدن لایه های ماسک گردیده و خستگی صورت را از بین می برد. علاوه بر این بعلت قابلیت تاشو بودن و داشتن کشش کناری، تناسب ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX بر روی صورت های با سایز مختلف بیشتر شده، کاهش نشتی این ماسک را سبب می شود. مقاومت تنفسی کم همراه با لبه های نرم در ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX ، راحتی استفاده کاربر را موجب گردیده است.

ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX دارای آستری داخلی و خارجی از جنس پلی پروپیلن بوده که سبب ایجاد حس راحتی برای مصرف کننده می گردد. علاوه بر این کش پارچه ای قوی نگه دارنده سر، گیره بینی قابل تنظیم و فوم روی بینی موجب راحتی مصرف کننده در ماسک ایمنی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX می گردد. دریچه بازدم باعث کاهش هوای مرده ناشی از تنفس شده و تنفس در هوای گرم و مرطوب را آسان می کند. لایه های داخلی این ماسک ایمنی تنفسی سوپاپ دار توسط کربن فعال پوشیده شده است که فرد مصرف کننده را در برابر ذرات و بخارات آلی فرار (VOCs) محافظت می کند. ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX دارای مزیت نگهداری ساده بوده و به راحتی تا شده و قابل نگهداری در جیب می باشد.

ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده و کربن اکتیو 3MAX دارای تائیدیه استانداردEN149:2001+A1 اروپا با نشانه CE0086 می باشد.

انواع ماسک تنفسی سوپاپ دار FFP3  :

-    ماسک تنفسی سوپاپ دار ساده سفید  FFP3  HY8232 :

با قابلیت فیلتراسیون کلاس FFP3 با کارایی جذب ذره تا 99%   ( به عبارتی20 برابر حد مجاز مواجهه شغلی) جهت استفاده در محیط های کاری با گرد و غبار ، ذرات ، هاگ ، باکتری و ویروس بسیار بالا مناسب می باشد.

-    ماسک تنفسی سوپاپ دار کربن فعال  FFP3  HY8236 :http://parscenter.com/Manage/Product/Edit/127208

با قابلیت فیلتراسیون کلاس FFP3 با کارایی جذب ذره تا 99%   ( به عبارتی20 برابر حد مجاز مواجهه شغلی) و نیز جهت جذب متوسط بخارات موادآلی فرار بعلت داشتن لایه ذغال فعال مناسب می باشد. نظیر: کار جوشکاری ، مواجهه با مواد شیمیایی با زمان اندک ، کار نظافت و خدماتی با آلایندگی بالا ، کار در محل بازیافت زباله با آلایندگی بالا ، انتقال زباله های عفونی و بیمارستانی ، کار در دامداری ها و مرغداری ها و ... .

منطقه و محدوده

محمدشهر
استان البرز ، کرج ، محمدشهر ، نبش خ حافظ ، برج تجاری اداری میلاد نور ، طبقه 4 واحد 11

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 332
شناسه نمایش: 130
انقضا: 2017-05-15 08:47:00

البرز

آگهی لوازم برقی البرز

اطلاع رسانی عمومی البرز

ok به سایت آگهی و نیازمندیهای استان البرز خوش آمدید. لطفا برای درج آگهی از دکمه ثبت آگهی جدید در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

اوقات فراغت و سبک زندگی

آگهی لوازم خانه البرز

نیازمندیهای املاک در البرز

نیازمندیهای آموزش البرز

نیازمندیهای وسایل نقلیه

نیازمندیهای کسب و کار در البرز

جستجو آگهی استان البرز