ماسک تنفسی تمام صورت مواد شیمیائی رابر North 5400 Series

فروشی افزودن به پسندها
قیمت کل: مناسب ریال
شماره تماس تلفن: 02636209250
همراه: 09124301481
http://sheaco.ir
تاریخ انتشار 2015-11-02 07:51:13
ایجاد شده توسط وحید یدالهی (49)

توضیحات کامل

ماسک تنفسی ایمنی تمام صورت شیمیایی کارتریج دار North 5400 Series ماسک تنفسی ایمنی رابر با قابلیت استفاده مکرر ( نه بصورت یکبار مصرف ) می باشد. این ماسک دارای تاییدیه ایمنی بعنوان ماسک تنفسی فیلتر دار تمام صورت از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار است.

ماسک تنفسی تمام صورت مواد شیمیائی رابر North 5400 Series

بخش طراحی شده جداگانه جهت قرارگیری بینی و دهان در این ماسک موجب کاهش میزان بخار ناشی از تنفس بر روی شیلد و پلی کربنات ماسک شده و علاوه بر این نیز باعث ایجاد حداقل هوای مرده بازدمی در این ماسک می گردد که باعث بهبود تنفس کاربر و کاهش تنفس مجدد هوای بازدمی و افزایش بازدهی ماسک می شود.

چانه گیر طراحی شده در این ماسک باعث می شود تا ماسک روی صورت بهتر سوار شود و در موقعیت مناسب روی صورت کاربر قرار گیرد. لنز پلی کربنات مستحکم و سخت این ماسک به گونه ای ای طراحی شده که میدان دید بیش از 200 درجه را فراهم می کند.

لنز پلی کربنات این ماسک دارای دید بسیار عالی، مقاوم در برابر خط و خش و مطابق با استاندارد ANSI  مقاوم در برابر نفوذ و تاثیر پذیری در برابر گازها و بخارات شیمیایی و سمی می باشد.

این ماسک دارای دو سایز بصورت Small وMedium/Large  می باشد که این امر باعث تناسب بهتر ماسک با صورت و راحت تر شدن استفاده ماسک توسط کاربر می گردد.

بسیاری از اجزای این ماسک از قیبل: کارتریج، فیلترها و لوازم جانبی با ماسک تمام صورت سری  7600 مشابه بوده و قطعات این ماسک ها قابل جابه جایی با هم می باشند. ماسک های سری 5400 تمام صورت North  بسیار سازگار می باشند.

این ماسک بصورت چند منظوره بوده و می توان آن را همراه با سیستم تنفسی  PAPR(پالایشگر تامین کننده هوای تنفسی) و یا سیستم های تنفسی SCBA (سیلندر های هوارسان) برای محیط های کاری متعدد بکار گرفت.

منطقه و محدوده

محمدشهر
استان البرز ، کرج ، محمدشهر ، نبش خ حافظ ، برج تجاری اداری میلاد نور ، طبقه 4 واحد 11

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 334
شناسه نمایش: 153
انقضا: 2017-05-15 08:47:00

البرز

آگهی لوازم برقی البرز

اطلاع رسانی عمومی البرز

ok به سایت آگهی و نیازمندیهای استان البرز خوش آمدید. لطفا برای درج آگهی از دکمه ثبت آگهی جدید در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

اوقات فراغت و سبک زندگی

آگهی لوازم خانه البرز

نیازمندیهای املاک در البرز

نیازمندیهای آموزش البرز

نیازمندیهای وسایل نقلیه

نیازمندیهای کسب و کار در البرز

جستجو آگهی استان البرز