فروش و شارژ انواع کپسول آتش نشانی استاندارد

فروشی افزودن به پسندها
قیمت کل: مناسب ریال
شماره تماس تلفن: 02636209250
همراه: 09124301481
http://sheaco.ir
تاریخ انتشار 2015-11-02 09:12:45
ایجاد شده توسط وحید یدالهی (49)

توضیحات کامل

کپسول آتش نشانی دستی یا سیلندرهای اطفاء حریق برای استفاده در لحظات اولیه حریق شروع حریق و برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی بصورت قابل حمل ایجاد گردیده اند و برای انواع دسته بندی حریق که شامل پنج نوع A,B,C,D,E هستند بکار گرفته می شوند.

کپسول آتش نشانی دستی یا سیلندرهای اطفاء حریق بر اساس نوع ماده قابل اشتعال به انواع زیر دسته بندی می گردد:

1-     کپسـول آتـش نشـانی آب و گاز یا کف و گاز

2-     کپسـول آتـش نشـانی پـودرو گاز

3-     کپسـول آتـش نشـانی دی اکسید کربن

4-     کپسـول آتـش نشـانی بیوورسال

5-     کپسـول آتـش نشـانی هالن

کپسول آتش نشانی یا خاموش کننده دستی آب و گاز : کپسول آتش نشانی کف و گاز یا خاموش کننده آب و گاز در اندازه های مختلف و برای اطفاء حریق جامدات قابل اشتعال که از خود خاکستر بر جای می گذارند از قبیل: چوب ، کاغذ ، مبلمان و ... بسیار مناسب است. آب به علت خاصیت ختک کنندگی و کشش سطحی بالا و قابلیت نفوذپذیری بعنوان ماده اطفایی مناسب در این گونه حریق ها می باشد. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 1 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.

کپسول آتش نشانی یا خاموش کننده دستی پودروگاز: کپسول آتش نشانی پودروگاز یا خاموش کننده پودروگاز در اندازه های مختلف و برای اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال از قبیل: نفت ، روغن و بعضا در حریق های الکتریکی بسیار مناسب و قابل اطمینان است.

کپسول آتش نشانی پودروگاز یکی از پر مصرف ترین خاموش کننده ها محسوب می شود که به طور معمول ، در تمام سازمان ها اعم از آتش نشانی ، واحدهای آتش نشانی صنایع تولیدی، ادارات و دفاتر اداری ، بیمارستان ها ، اماکن آموزشی ، مجتمع های مسکونی و .... نصب و بکار گرفته می شوند.

علاوه بر این، در اکثر وسایط نقلیه موتوری، و به طور کلی هر جا که محافظت در برابر آتش سوزی مورد نیاز باشد ، کپسول آتش نشانی پودروگاز به تنهایی و یا بهمراه سایر وسایل آتش نشانی بکار گرفته می شود . طرز کار بسیار آسان و توانایی خاموش کنندگی پودر های خاموش کننده در مبارزه با بسیاری از انواع آتش سوزی ها باعث شده است تا کپسول آتش نشانی پودروگاز به ابزار قدرتمندی برای مبارزه اولیه با آتش سوزی تبدیل گردد . کپسول آتش نشانی پودروگاز در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 1 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است و در صورتیکه در شرایط آب و هوایی نامناسب قرار گیرد حداکثر زمان استفاده به 6 ماه تقلیل می یابد.

بر حسب نوع مواد تشکیل دهنده انواع خاموش کننده های محتوای پودر را به دو گروه تقسیم می نمایند : 1 -  پودر شیمیایی  2 -  پودر خشک شیمیایی

1-  پودر شیمیایی : این ماده گرد یا پودر بسیار نرمی است که از مخلوط یک یا چند ماده شیمیایی و بعضی مواد افزودنی تشکیل شده است . پودر های خاموش کننده را بر اساس ماده اصلی اطفایی و برای مبارزه با انواع مختلف حریق به انواع گوناگونی تقسیم می نمایند ، که مهمترین آنها عبارتند از :

1)      پودر بی کربنات سدیم (جوش شیرین)

2)      بی کربنات پتاسیم

3)      بی کربنات پتاسیم با بنیان اوره

4)      کلرید پتاسیم

5)      فسفات آمونیوم

6)      مانکس

2- پودر خشک شیمیایی : پودر خشک فقط برای مبارزه با آتش سوزی نوع D  یعنی فلزات قابل اشتعال مانند منیزیم مناسب می باشد.

کپسول آتش نشانی یا خاموش کننده دستی دی اکسید کربن : کپسول آتش نشانی co2 یا خاموش کننده دستی co2 ، گاز دی اکسید کربن تحت فشار به صورت مایع درآمده و هنگام عمل به صورت گاز و با فشاری برابر با 150 پوند بر اینچ مربع خارج می گردد . سر لوله ی خاموش کننده دی اکسید کربن به شکل قیف یا شپور است که از این طریق می توان به راحتی این نوع خاموش کننده را از سایر خاموش کننده های تشخیص داد. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 2 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.

کپسول آتش نشانی یا خاموش کننده دستی بیوورسال : این ماده اطفائی به تازگی ساخته شده و برای کلیه انواع حریق قابل استفاده می باشد. از نکات قابل ذکر این کپسول خاصیت جلوگیری از برگشت شعله پس از استفاده می باشد. علاوه بر این قدرت اطفایی این ماده 3تا 5 برابر بیشتر از کپسول های آتش نشانی پودروگاز می باشد و در حجم کمتر کارایی بالاتری نسبت به ماده پودروگاز را داراست. این نوع کپسول در صورتیکه در معرض شرایط آب و هوایی مناسب باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد برای حداکثر 5 سال بدون شارژ مجدد قابل استفاده است.

کپسول آتش نشانی بیوورسال یا کپسول خاموش کننده بیو اکست جهت اطفاء حریق فلزات قابل اشتعال ، حریق چاههای نفتی ، حریق انواع جامدات و نیز مایعات قابل اشتعال کاربرد وسیعی دارد.

کپسول آتش نشانی یا خاموش کننده دستی هالن : کپسول آتش نشانی هالن از انواع گازهای خنثی و بی اثر ساخته می شد که قدرت اطفایی بسیار بالایی دارد ولی بعلت ایجاد تبعات زیست محیطی و ممنوعیت استفاده منسوخ گردیده است.

توجه: قبل از ارسال کپسولها برای شارژ مجدد حتمآ پلمپ دستگاه خاموش کننده را بکشید کپسول آتش نشانی را سروته نموده و  شیر خروجی کپسول را بفشارید تا گاز سیلندر تخلیه شود.

این شرکت مرکز فروش و نمایندگی انواع کپسول های آتش نشانی بایا سیلندر ، باران مازند ، آذرسیلندر ، روناک گاز خزر ، خزر سیلندر ، دژ ( آذر نبرد فربد ) ، ایمن فرهنگ سپاهان( زیتا ) ، ایران نجات ، پیشرو ( البرز نجات ) می باشد و مفتخر است که در خصوص شارژ و تست هیدروستاتیک سیلندرهای اطفاء حریق مجوزهای لازم را از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار دریافت نموده است.

فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی آب و گاز در اوزان مختلف: 6 لیتری ، 10 لیتری ، 25 لیتری  چرخ دار ، 50 لیتری چرخ دار ، و 75 لیتری چرخ دار

فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی پودر و گاز در اوزان مختلف: 1 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 12 کیلویی ،25 کیلویی چرخ دار تحت فشار و بالن بغل ، 50 کیلویی چرخ دار تحت فشار و بالن بغل ،75 کیلویی چرخ دار بالن بغل

فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی دی اکسید کربن (CO2) در اوزان مختلف: 2 کیلویی ، 3 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 10 کیلویی ، 12 کیلویی (ارابه دار) و 30 کیلویی ارابه دار

فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی بیوورسال در اوزان مختلف: 1 کیلویی ، 4 کیلویی ، 6 کیلویی ، 12 کیلویی ،25 کیلویی چرخ دار ، 50 کیلویی چرخ دار ،75 کیلویی چرخ دار

منطقه و محدوده

محمدشهر
استان البرز ، کرج ، محمدشهر ، نبش خ حافظ ، برج تجاری اداری میلاد نور ، طبقه 4 واحد 11

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 358
شناسه نمایش: 366
انقضا: 2017-05-15 08:38:00

البرز

آگهی لوازم برقی البرز

اطلاع رسانی عمومی البرز

ok به سایت آگهی و نیازمندیهای استان البرز خوش آمدید. لطفا برای درج آگهی از دکمه ثبت آگهی جدید در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

اوقات فراغت و سبک زندگی

آگهی لوازم خانه البرز

نیازمندیهای املاک در البرز

نیازمندیهای آموزش البرز

نیازمندیهای وسایل نقلیه

نیازمندیهای کسب و کار در البرز

جستجو آگهی استان البرز