گوشی ایمنی ایرپلاگ Elvex Quattro با قابلیت استفاده مکرر

فروشی افزودن به پسندها
قیمت کل: مناسب ریال
شماره تماس تلفن: 02636209250
همراه: 09124301481
http://sheaco.ir
تاریخ انتشار 2015-11-02 08:13:25
ایجاد شده توسط وحید یدالهی (49)

توضیحات کامل

گوشی ایمنی تو گوشی ( ایرپلاگ ) Elvex Quattro یک گوشی ایرپلاگ با قابلیت استفاده مکرر (نه بصورت یکبار مصرف) است که در رتبه کلاس جهانی تولید و ارائه می شود. این گوشی دارای تاییدیه ایمنی بعنوان گوشی ایرپلاگ داخل گوش از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار می باشد.

گوشی ایمنی تو گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro  برای استفاده چندین دفعه ای (حداقل 2 ماهه) با حفظ راحتی و حداکثر اثر بخشی و کارایی طراحی شده است.

گوشی ایمنی تو گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro  دارای ویژگی های زیر است:

-  این گوشی ایرپلاگ تو گوشی بصورت چهار باله (پله) طراحی شده است که این خود باعث می شود این گوشی تقریبا برای تمام انواع مختلف کانالهای گوش مناسب باشد.

-  این گوشی ایرپلاگ از پلیمر سیلیکونی فوق العاده نرم و راحت که کاملا و بطور موثر فضای کانال گوش را پوشش می دهد ساخته شده است.

-  گوشی حفاظتی ایمنی ایرپلاگ Elvex دارای دستگیره محکم و سفت است که به راحتی قابل گرفتن بوده و برای وارد کردن و خارج کردن گوشی از گوش کاملا مناسب می باشد.

-  مواد سیلیکونی این گوشی ایمنی تو گوشی ( ایرپلاگ ) نسبت به ترشحات داخل گوش و روغن بدن انسان مقاوم بوده و دارای دوام بیشتری نسبت به سایر ایرپلاگ های داخل گوش از جنس PVC  می باشد.

-  پلیمر سیلیکونی این گوشی ایمنی ایرپلاگ جهت پوست حساس داخل کانال گوش، غیر آلرژیک و غیر محرک است.

-  میزان کاهندگی صوت گوشی ایرپلاگ  Elvex Quattroبرابر با 25 دسی بل است و آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد S3.19-1974 ANSI بطور مستقل  در یک آزمایشگاه معتبر انجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.

-  طبق استاندارد اروپا میزان کاهندگی صوت گوشی ایرپلاگ Elvex Quattro برابر با 26 دسی بل است و آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد S3.19-1974 ANSI بطور مستقل در یک آزمایشگاه معتبر انجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.

-  آزمون کاهندگی صوت آن نیز طبق استاندارد EN-352-2 بطور مستقل  در یک آزمایشگاه معتبرانجام شده که می توانید به گواهی آزمایشگاه در زیر توجه کنید.

-  گوشی ایمنی ایرپلاگ Elvex Quattro در بسته بندی طناب دار و بدون طناب و نیز به همراه ظرف پلاستیکی (قوطی نگهداری) و بدون ظرف پلاستیکی موجود و قابل ارائه می باشد.

-  طراحی و ساخت گوشی ایمنی ایرپلاگ Elvex Quattro متعلق به سازمان ملی نظامی آمریکا می باشد.

منطقه و محدوده

محمدشهر
استان البرز ، کرج ، محمدشهر ، نبش خ حافظ ، برج تجاری اداری میلاد نور ، طبقه 4 واحد 11

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 344
شناسه نمایش: 201
انقضا: 2017-05-15 08:50:00

البرز

آگهی لوازم برقی البرز

اطلاع رسانی عمومی البرز

ok به سایت آگهی و نیازمندیهای استان البرز خوش آمدید. لطفا برای درج آگهی از دکمه ثبت آگهی جدید در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

اوقات فراغت و سبک زندگی

آگهی لوازم خانه البرز

نیازمندیهای املاک در البرز

نیازمندیهای آموزش البرز

نیازمندیهای وسایل نقلیه

نیازمندیهای کسب و کار در البرز

جستجو آگهی استان البرز